Premier Mateusz Morawiecki w Łukowie

W dniu 30.06.2020r. na spotkanie z mieszkańcami Powiatu Łukowskiego przybył premier Mateusz Morawiecki. Spotkanie odbyło się na Placu Solidarności i Wolności i miało otwarty charakter. Premier przyjechał, aby zachęcać do udziału w  drugiej turze wyborów na urząd Prezydenta RP.  W spotkaniu z Prezesem Rady Ministrów uczestniczyli miedzy innymi: posłowie na Sejm RP Przemysław Czarnek, Sławomir Skwarek, Sylwester Tułajew i Artur Soboń, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka, Radny Sejmiku Wojewódzkiego Ryszard Szczygieł, Starosta Łukowski Dariusz Szustek, Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski oraz liczna rzesza samorządowców. Podczas spotkania Premier Mateusz Morawiecki poruszył  miedzy innymi temat środków finansowych jakie dotarły w ostatnim czasie do samorządów z Powiatu Łukowskiego oraz przekazał samorządowcom symboliczne promesy z kwotami, które trafią w najbliższym czasie na konta poszczególnych gmin i miast z naszego terenu.

Swoją wizytę w Łukowie  Premier wraz z towarzyszącymi osobami  zakończył w Starostwie Powiatowym.