Powiatowe Obchody Święta Policji w Łukowie

W dniu 8 lipca odbyły się uroczyste Powiatowe Obchody Święta Policji w Łukowie.

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy św. w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Łukowie, następnie wszyscy zebrani przeszli do Sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie, gdzie odbyła się oficjalna uroczystość, podczas której wyróżnionym policjantom wręczono awanse.

W uroczystości udział wzięły władze Powiatu Łukowskiego na czele ze Starostą Łukowskim Dariuszem Szustkiem, Wicestarostą Januszem Koziołem oraz Przewodniczącym Rady Powiatu Karolem Ciołkiem.

W uroczystości  udział wzięli: Inspektor Jerzy Czebreszuk – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Lublinie, Parlamentarzyści Senator RP Stanisław Gogacz, Poseł na Sejm RP Sławomir Skwarek, przedstawiciele samorządów lokalnych, duszpasterze: Ks. Proboszcz Jerzy Cąkała oraz Ks. prałat Antoni Pietruszka, przedstawiciele służb współpracujących z policją.