Podsumowanie konkursu poetyckiego ,,Na początku było Słowo…”.

Podsumowanie

W dniu 25 marca 2024r. Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc zorganizowała uroczystą, finałową ceremonię wręczenia nagród Laureatom konkursu poetyckiego ,,Na początku było Słowo…” pod Honorowym Patronatem Starosty Łukowskiego – Dariusza Szustka.

Galeria PROwizorium  Łukowskiego Ośrodka Kultury gościła autorów, którzy osobiście  zaprezentowali swoje  wiersze. Laureaci, wśród których znaleźli się: Magdalena Dryl, Julia Małgorzata Osiak, Arkadiusz Stosur oraz wyróżnieni autorzy Karol Czernecki, Kamil Rycerz, Patrycja Wesołowska, Julia Wojtasik przedstawili swoje wiersze. Nagrody rzeczowe przekazane przez Powiat Łukowski wręczył Sekretarz Powiatu – Jerzy Siwiec. Autorzy docenieni przez Jury w składzie: Beata Baran, Zofia Kamola i  Maciej Nurzyński, otrzymali również ufundowane przez Fundację karty upominkowe oraz wyjątkową niespodziankę – tomik wierszy zawierający utwory wszystkich uczestników konkursu.

Zrealizowanie profesjonalnego wydawnictwa, które otrzymali również goście uczestniczący w  wydarzeniu, możliwe było dzięki wsparciu Zarządu Powiatu Łukowskiego.

Konkurs objęty był patronatem medialnym Katolickiego Radia Podlasie.