Jubileuszowy koncert Zespółu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”

Koncert

To już 25 lat! Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” wychował całe pokolenia. Z tej okazji zapraszamy na wielki jubileuszowy koncert. W końcu jak świętować to z rozmachem.

To będzie wielkie święto całego naszego miasta. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” obchodzi wielki jubileusz 25 lat swojej działalności. W tym długim okresie przewinęły się przez niego niezliczone rzesze młodych (choć aktualnie już niekoniecznie młodych) ludzi, a w którym wychowały się całe pokolenia łukowian. „Łukowiacy” to jedna z największych wizytówek naszego miasta. Prawdziwi ambasadorzy łukowskiej kultury, znani nie tylko tu, nad Krzną ale i w całej Europie. Ten ogromny sukces i wieloletnią trwałość, przedsięwzięcie to zawdzięcza przede wszystkim trzem osobom, na których barkach spoczywa zespół: Grzegorz Rzymowski, Małgorzata Wardak i Wojciech Zielonka. Dziś dziękują wszystkim za wielkie zaufanie, zarówno tych, którzy tańczyli w „Łukowiakach”, jak i ich rodzicom. Ta grupa od zawsze tworzyła jedną, wielką, taneczną rodzinę.

Z okazji tej pięknej rocznicy 25-cio lecia, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” zaprasza na swój wielki jubileuszowy koncert, który odbędzie się w sobotę 28 września 2024r. o godz. 16:00 w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukowie ul. Partyzantów 15.

Wstępem na wydarzenie są bilety – cegiełki w cenie 15 zł do nabycia od 18 września 2024r. od godziny 15:00 w kasie Kina Łuków.

Partnerzy wydarzenia: Powiat Łukowski, Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Łukowski Dariusz Szustek.