II koncert kameralny z okazji Dnia Matki

Koncert

26 maja z okazji Dnia Matki w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej odbył się II koncert kameralny podczas którego wystąpił duet akordeonowy z Krakowa: Wiesław Ochwat i Mateusz Dudek.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Łukowski Dariusz Szustek. Repertuar koncertu przeniósł słuchaczy w podróż przez różnorodne gatunki i epoki muzyczne, począwszy od barokowych arcydzieł, poprzez klasykę, aż po improwizację.

Po muzycznych wzruszeniach Starosta Łukowski Dariusz Szustek złożył życzenia z okazji Dnia Mamy. Podczas wydarzenia goście mieli możliwość wysłuchania recytacji Dawida Grudnia w utworze Joanny Papuzińskiej „Nasza mama czarodziejka”. Odbył się również wernisaż prac malarki Jadwigi Osial.