Dziewiąta edycja Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – ŁUKÓW 2024

Bieg

W niedzielę 3 marca br. odbyła się już dziewiąta edycja Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – ŁUKÓW 2024. W zawodach wzięło udział około 200 osób, które w sportowy, sposób oddały cześć i hołd poległym w walce za wolną Polskę.

Uczestnicy biegu pokonali wspólnie 1500 metrów. Był to bieg honorowy, rodzinny bez rywalizacji. Bieg na 4500 metrów wygrał Piotr Kajda, drugi był Kamil Woźniak, a trzeci Robert Kowalski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal, wyjątkową koszulkę, materiały historyczne, a także ciepły posiłek. Dla czołowej trójki przewidziane były nagrody rzeczowe.

Głównym organizatorem biegu był radny powiatowy Bartłomiej Bryk i Stowarzyszenie Przyjazny Łuków. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej oraz Starosta Łukowski Dariusz Szustek.