Życzenia Starosty Łukowskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

W poniedziałek 4 maja świętowany jest Dzień Strażaka. Z uwagi na epidemię koronawirusa nie ma tym razem wielkich uroczystych przemarszów, apeli, wręczania awansów i wyróżnień. Nie ma, bo być nie może.

Niemniej dobrze, by strażacy mieli świadomość, że władze Powiatu Łukowskiego jak również mieszkańcy Powiatu pamiętają o Nich, i że nawet w tych trudnych warunkach naprawdę jesteśmy im wdzięczni za ich codzienną pracę.

Szanowne Druhny i Druhowie, Członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych w Powiecie Łukowskim, Oficerowie i Pracownicy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Łukowie.

Z okazji Dnia św. Floriana składamy podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości za codzienne realizowanie działań. Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.

Janusz Kozioł                                                                                                       Dariusz Szustek

Wicestarosta Łukowski                                                                                          Starosta Łukowski

Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego

ZOSP w Łukowie