Spotkanie wigilijno-opłatkowe w Starostwie Powiatowym

16 grudnia w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyło się spotkanie wigilijno – opłatkowe. W świątecznym  spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, wśród których byli min. Senator RP Stanisław Gogacz, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Ryszard Szczygieł, przedstawiciel Wojewody Lubelskiego – Małgorzata Bogusz, radni Powiatu Łukowskiego, wójtowie i burmistrzowie gmin z terenu Powiatu Łukowskiego, przedstawiciele władz samorządowych, kościelnych, służb mundurowych, inspekcji oraz pracownicy Starostwa Powiatowego.

Przybyłych gości przywitał Przewodniczący Rady Powiatu Łukowskiego Karol Ciołek oraz Starosta Łukowski Dariusz Szustek, którzy złożyli życzenia spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadził wszystkich występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemii Łukowskiej „Łukowiacy”.  Młodzi artyści zaśpiewali kilka najpiękniejszych polskich kolęd, stwarzając tym samym uroczystą i ciepłą atmosferę spotkania.

Kulminacyjnym momentem spotkania było wspólne dzielenie się opłatkiem, podczas którego wszyscy złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Przy wigilijnym stole była okazja, by podsumować mijający czas i porozmawiać o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Wizyta Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego była okazją do rozmów na temat planów inwestycyjnych Województwa Lubelskiego na terenie Powiatu Łukowskiego.