Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Łukowskim

Zachęcamy do obejrzenia premierowego Magazynu Regionalnego z Ziemi Łukowskiej pt. „Modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Łukowskim”. Materiał filmowy obejmuje aspekty dotyczące między innymi: budowy warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół nr 1 w Łukowie, budowy pracowni technicznych przy Zespole Szkół nr 2 w Łukowie oraz modernizacji warsztatów przy Zespole Szkół w Stoczku Łukowskim. Przedstawiciele władz naszego powiatu oraz kadra kierownicza poszczególnych zespołów szkół odnoszą się do kwestii dostosowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy oraz oczekiwań lokalnych pracodawców, podniesieniu efektywności kształcenia zawodowego, inteligentnych specjalizacji zawodowych oraz rozwoju przedsiębiorczości.