Spotkanie przy kawie ze zwycięzcami licytacji obrazów

Spotkanie w Muzeum

Dziś 8 marca, w Muzeum Regionalnym w Łukowie, odbyła się uroczystość uhonorowania zwycięzców licytacji obrazów namalowanych przez wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Łukowie pod kierunkiem znanych artystów siedleckich, Mirosława Greluka i Piotra Goławskiego. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Dyrekcję Zespołu Placówek w Łukowie, Radę Rodziców, Stowarzyszenie „Jesteśmy sobie potrzebni” oraz Muzeum Regionalne w Łukowie.

Zwycięzcy licytacji otrzymali wyjątkowe zaproszenie na kawę do Muzeum Regionalnego w Łukowie, gdzie mogli spędzić czas w towarzystwie Starosty Łukowskiego Dariusza Szustka, Wicestarosty Łukowskiego Janusza Kozioła, Dyrektora Zespołu Placówek w Łukowie Pani Danuty Kowal oraz Dyrektora Muzeum Regionalnego w Łukowie Pana Mariusza Burdacha. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło okazję do docenienia twórczości młodych artystów i ich wsparcia. Pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane na organizację zajęć z dogoterapii dla uczniów z niepełnosprawnością uczęszczających do łukowskiej placówki.

Muzeum Regionalne w Łukowie pełni rolę nie tylko miejsca kultury i edukacji, ale także przestrzeni, w której spotykają się ludzie o różnych zainteresowaniach i pasjach. Zaproszenie na kawę w takim wyjątkowym miejscu to nie tylko okazja do rozmowy, ale również inspirujące doświadczenie.

Zwycięzcy licytacji obrazów mają powód do dumy, a prace stanowią piękny ślad twórczości młodych artystów.