Podsumowanie konkursu plastycznego ,,Łuków wczoraj, dziś i jutro. Jubileusz 790-lecia Miasto Łuków”.

podsumowanie konkursu

W auli I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 22 czerwca br. odbyła się  uroczysta gala rozdania nagród w konkursie plastycznym ,,Łuków wczoraj, dziś i jutro. Jubileusz 790-lecia Miasto Łuków”. Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Przyjazny Łuków, radni Bartłomiej Bryk i Władysław Karaś oraz Powiat Łukowski. W ramach konkursu zgłoszono prawie 160 prac plastycznych. Nagrody uczestnikom wręczali: Starosta Łukowski – Dariusz Szustek, Sekretarz Powiatu – Jerzy Siwiec, Radny Powiatu – Bartłomiej Bryk.

Wszystkie uczestniczki i uczestnicy otrzymali statuetki oraz dyplomy, zaś laureaci z poszczególnych kategorii także nagrody rzeczowe.

Wśród laureatów znaleźli się:

Kat. 1 – przedszkola

I miejsce – Dominika Dominiak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie)

I miejsce – Jakub Zdanowski (Przedszkole Integracyjne nr 1)

I miejsce – Wiktoria Jaworska (Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie)

Kat. 2 – klasy I-III

I miejsce – Bartosz Pytlik (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie)

Kat. 3 – klasy IV-VI

I miejsce – Laura Zadrożna (Zespół Placówek w Łukowie)

Kat. 4 – klasy VII – VIII

I miejsce – Wiktoria Kasperska (Nauczyciele z SP 5 Łuków)