Mistrzowie Świata na Sesji Rady Powiatu Łukowskiego

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Łukowskiego miało miejsce  uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i nagród rzeczowych dla dwóch lokalnych sportowców Piotra Kisiela i Ireneusza Kwiczaka. Obaj zawodnicy zostali uhonorowani za swoje niezwykłe osiągnięcia sportowe. Piotr Kisiel za zdobycie tytułu Mistrza Polski i Wicemistrza Pucharu Świata osób niepełnosprawnych w warcabach 100-polowych. Ireneusz Kwiczak za zdobycie tytułu Mistrza Świata w klasie Puck i Wicemistrza Świata w klasie Mistral na Mistrzostwach Świata w Żeglarstwie Niesłyszących, które odbyły się w dniach 6-15 września 2024 r. na Litwie.

Przewodniczący Rady Powiatu Łukowskiego Karol Ciołek oraz Starosta Łukowski Dariusz Szustek wręczyli listy gratulacyjne i nagrody rzeczowe, jako wyraz uznania dla ich wytrwałości, pasji
i profesjonalizmu w dziedzinie sportu. Obaj nagrodzeni zawodnicy podziękowali za wsparcie i wyróżnienie oraz zapewnili, że będą dalej kontynuować swoją sportową drogę, reprezentując Powiat
z takim samym zaangażowaniem i pasją, które doprowadziły ich do sukcesu.