Konkurs Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Medycznego Studium Zawodowego

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka i Starostwo Powiatowe w Łukowie jest organizatorem Konkursu  Pierwszej Pomocy. Celem konkursu jest  propagowanie wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, kształtowanie odpowiedzialności za ludzkie życie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu łukowskiego i polega  na rozwiązaniu testu wiedzy składającego się z 30 pytań,  zamieszczonego na platformie quizizz w dniu 26 kwietnia 2021 roku, w godzinach 12:00 – 13:00

Link do testu zostanie udostępniony na godzinę przed rozpoczęciem konkursu i przesłany na indywidualne adresy e-mail uczestników, podane w formularzu zgłoszeniowym.

Udział w konkursie jest uwarunkowany przesłaniem wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy organizatora sekretariat@mszlukow.pl Formularz jest do pobrania na stronie szkoły: www.mszlukow.pl   (zakładka aktualności).

Formularz zgłoszeniowy należy odesłać na adres e – mail organizatora do 20 kwietnia 2021roku.

Regulamin /PDF/

Karta zgłoszeniowa /PDF/