Kobieta Roku w Gminie Trzebieszów

Gminny Ośrodek Kultury w Trzebieszowie po raz kolejny zorganizował Gminne Obchody Dnia Kobiet. W ramach imprezy rozstrzygnięto plebiscyt na ,,Kobietę Roku w Gminie Trzebieszów”.

Wszystkich gości witał wójt Mirosław Szekalis i Przewodniczący Rady Gminy Trzebieszów Andrzej Nurzyński, którzy wszystkim paniom wręczali kwiatki. W tym roku nominację do zaszczytnej nagrody otrzymały trzy bohaterki. Magdalena Wysokińska ze wsi Jakusze, która pomagała przy odbudowanie nowego domu dla p. Zofii z Jakusz. Wioletta Zdańkowska, czyli sołtys wsi Popławy-Rogale i członkini zarządu KGW w Popławach. Krystyna Foryszewska, czyli wieloletnia działaczka społeczna w Gminie Trzebieszów, kojarzona z kabaretem Zaścianek, czy Klubem Seniora Na Topie. Kapituła konkursowa przyznała:

Kobieta Roku Gminy Trzebieszów – Krystyna Foryszewska

Wyróżnienie – Wioletta Zdańkowska

Wyróżnienie – Magdalena Wysokińska

Imprezę uświetnił występ zespołu QANTES, zaś po koncercie wszyscy uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Informacja: GOK w Trzebieszowie