Instruktor ds. recytacji ŁOK Sławomir Żyłka uhonorowany przez Zarząd Województwa Lubelskiego

Sławomir Żyłka recytator

7 lipca 2020 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury miało miejsce podsumowanie i zakończenie roku recytatorskiego ŁOK. Podczas uroczystej gali, instruktor ds. recytacji w Łukowskim Ośrodku Kultury Sławomir Żyłka otrzymał z rąk Członka Zarządu Województwa Lubelskiego Sebastiana Trojaka, Medal Pamiątkowy Województwa Lubelskiego za zasługi dla województwa lubelskiego.

To wybitne wyróżnienie dla lokalnego ambasadora kultury zostało przyznane przez Zarząd Województwa Lubelskiego. Jest efektem wieloletniej pracy z recytatorami, którzy bardzo często zostają laureatami powiatowych, wojewódzkich, regionalnych oraz ogólnopolskich konkursów „żywego słowa”.

Źródło: ŁOK