Dzień Rodziny w Zespole Placówek w Łukowie

Dzień Rodziny

W dniu 4 czerwca 2024 r. w Zespole Placówek w Łukowie odbyło się cykliczne wydarzenie pn. „Dzień Rodziny z Dzieckiem  z Niepełnosprawnością”, w którym uczestniczyli: Starosta Łukowski Dariusz Szustek, Wicestarosta Janusz Kozioł oraz dyrektorzy jednostek.

Społeczność Zespołu Placówek w Łukowie oraz rodziny podopiecznych placówki wspólnie spędzali czas wśród wielu atrakcji przygotowanych tego dnia dla dzieci z niepełnosprawnością. W programie wydarzenia były tańce, przedstawienia, a także piknik rodzinny. Dzień Rodziny z Dzieckiem z Niepełnosprawnością był okazją do integracji oraz spotkania osób zaangażowanych w proces edukacji i wychowania dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami. Dzień ten był pełen radości i niezapomnianych wrażeń.