Wycieczka do „Świata iluzji”

„W świecie iluzji” mogli poczuć się wszyscy, którzy wzięli udział w wyjeździe do Parku Rozrywki – Farmy Iluzji w dniu 7.05.2019r., a były to niepełnosprawne dzieci wraz z opiekunami i rodzicami z powiatu łukowskiego. Projekt realizowany był dzięki dotacji z Zarządu Powiatu w Łukowie oraz we współpracy z Zespołem Placówek w Łukowie.

Dzieci miały możliwość zwiedzania obiektu wraz z przewodnikiem oraz doświadczenia wielu wrażeń i złudzeń min: w Chacie Tajemnic, Lustrzanym Labiryncie, Zakręconym Domku, Tunelu Zapomnienia. Brały udział w warsztatach artystycznych, podczas których dzieci ozdabiały figurkę smoka, która stanowiła własnoręcznie zrobioną pamiątkę z wyjazdu. Duże wrażenie zrobiła na dzieciach Wioska Olbrzyma oraz różnorodność placów zabaw (dmuchańce, kolejki, parki linowe itd.) na których można było bawić się do woli.

Dotacja z Zarządu Powiatu w Łukowie obejmowała wynajem autokaru, bilety wstępu, warsztaty plastyczne, posiłek, ubezpieczenie oraz rozliczenie projektu. Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie „Jesteśmy Sobie Potrzebni” działające przy Zespole Placówek w Łukowie. Projektem koordynowały p. A. Szczygielska, p. K. Turska.