Uczniowie z „Alej” na Targach Motoryzacji

25 października br. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie z kl. II technikum samochodowego i mechanicznego pod opieką wychowawców: Grażyny Przeździak, Kamila Majaka oraz Adama Wysockiego wzięli udział w wycieczce do Warszawy na Targi Motoryzacji Warsaw Motor Show 2019.

Celem wyjazdu było rozwijanie zainteresowań oraz wiedzy motoryzacyjnej przy jednoczesnym wdrażaniu do kulturalnego uczestnictwa w imprezach publicznych. Podczas wycieczki młodzież miała okazję zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie techniki związanej z wszelkiego rodzaju pojazdami mechanicznymi (samochody, motocykle, łodzie).

 Targi Motoryzacji Warsaw Motor Show to największa tego typu impreza w Polsce i czwarta w Europie, przeznaczona dla każdego pasjonata motoryzacji. Podczas tegorocznej edycji można było zobaczyć pojazdy w ramach czterech salonów – samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz ciężarowego, spotkać się z gwiazdami motoryzacji, zobaczyć tor do driftów, strefę oldtimerów; wziąć udział  w pokazach stuntu czy car tuningu.

Informacja: Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie