Starosta Łukowski w “Poranku Między Wisłą i Bugiem” na antenie TVP3Lublin

W związku z przypadającą w tym roku 40. rocznicą ogłoszenia w Polsce stanu wojennego, TVP 3 Lublin oraz Teatr Muzyczny w Lublinie przygotował wyjątkowy koncert  pt. „ Songi stanu wojennego i wolności” w reżyserii Tomasza Mana.

Powiat Łukowski również włączył się w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia, o czym dzisiaj na antenie TVP3 Lublin mówił Starosta Łukowski Dariusz Szustek.

Ten wyjątkowy koncert to muzyczna opowieść o niepokoju, niepewności, walce i pragnieniu wolności, a także nadziei, wyrażona poprzez najbardziej znane i kultowe pieśni. W repertuarze znalazły się wszystkim dobrze znane utwory, m.in.: „Mury” Jacka Kaczmarskiego,  „W domach z betonu” Martyny Jakubowicz, , „Psalm stojących w kolejce” Krystyny Prońko czy „Niepokonani” Perfectu. Koncert wykonają artyści Teatru Muzycznego w Lublinie. Gościem specjalnym koncertu będzie Wojtek Cugowski – wokalista, gitarzysta i autor tekstów.

Emisja koncertu dzisiaj, tj. 13 grudnia o godz. 19:00 na antenie TVP 3 Lublin

Zapraszamy do oglądania koncertu!