Spotkanie dla przedsiębiorców z powiatu łukowskiego z Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym

Przedsiębiorcy z powiatu łukowskiego spotkali się z przedstawicielami Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego.  Wszystkich zebranych przywitał Starosta Łukowski Dariusz Szustek. Rozwój lokalnej przedsiębiorczości to rozwój Ziemi Łukowskiej – podkreślają władze powiatu łukowskiego.

Spotkanie było okazją do nawiązania współpracy w zakresie uruchomienia, prowadzenia i rozwoju własnej działalności oraz transferu technologii.

A to ważne, ponieważ w nowej perspektywie finansowania unijnego mocno stawia się na innowacje.

Zadaniem Lubelskiego Parku Naukowo–Technologicznego jest ułatwianie przepływu wiedzy między biznesem a nauką a także pomoc przedsiębiorcom w uruchomieniu i prowadzeniu własnej działalności oraz w transferze technologii.