Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Łuków i Ziemia Łukowska oczami dzieci i młodzieży”

W dniu 18.05.2021 r. w gmachu Muzeum Regionalnego w Łukowie odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów laureatom konkursu plastycznego pn. ,,Łuków i Ziemia Łukowska oczami dzieci i młodzieży”. W podsumowaniu oprócz laureatów konkursu, opiekunów oraz pracowników Muzeum wzięli udział min.: Wicestarosta Łukowski – Janusz Kozioł, Sekretarz Powiatu Łukowskiego – Jerzy Siwiec, Dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej – Beata Skwarek oraz Inspektor w Wydziale Promocji, Rozwoju i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Łukowie i jednocześnie Przewodnicząca Komisji Konkursowej – Katarzyna Szczygieł.

Dodatkowo po podsumowaniu głosowania internautów na profilu społecznościowym muzeum (ponad 50 tys. wejść na stronę FB) nagrodę specjalną odebrała Marcelina Miernicka za pracę pt. “Kościół parafialny pw. NMP Matki Kościoła”. Organizatorem konkursu było Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej.

Serdecznie gratulujemy.

Informacja: Muzeum Regionalne w Łukowie