Podsumowanie pierwszego tygodnia ferii zimowych 2020 w Muzeum Regionalnym w Łukowie

Muzealne warsztaty tematyczne zorganizowane przez nasze muzeum podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych 2020 cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W warsztatach fotograficznych wzięło udział łącznie 26 osób, w zajęciach z zakresu robótek ręcznych 54 osoby, natomiast w warsztatach rzeźbiarskich 14 osób. Podczas zajęć uczestnicy poznali tajniki szydełkowania, haftu, rzeźbienia oraz fotografowania, a także stworzyli interesujące, samodzielne prace, które można obejrzeć w naszej placówce.

Muzeum czeka na chętnych również w drugim tygodniu ferii.  Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie tegorocznych ferii, jeśli nie ma śniegu lub po prostu chcecie ciekawie spędzić czas i odpocząć od komputera, zapraszamy do łukowskiego muzeum. Zapisy pod numerem telefonu (25) 798 27 16 lub w gmachu placówki. Muzeum zapewnia wszystkie materiały. Koszt udziału w zajęciach to 5 zł za jeden dzień.

Informacja: Muzeum Regionalne w Łukowie