Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej Ciechomin – Wandów

Podpisanie umowy

W dniu 20 czerwca br. władze Powiatu Łukowskiego zawarły umowę z Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A. z siedzibą w Łukowie na wykonanie zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1332L. Jest to zadanie, na które Powiat Łukowski pozyskał wsparcie finansowe ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Przedmiot zawartej umowy obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową drogi powiatowej nr 1332L relacji Ciechomin – Wandów na czterech odcinkach o łącznej długości 5,45 km.

Wartość realizowanego zadania wynosi 6 015 850,38 zł. Wykonawca zobowiązał się zrealizować inwestycję w terminie do dnia 17 listopada 2023 r.