Marszałek docenił łukowskich sportowców

Marszałek docenił łukowskich sportowców

Bardzo miłą wiadomość przekazał Przewodniczący łukowskiej Rady Sportu, który podzielił się informacją otrzymaną z Departamentu Promocji Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

W tym roku Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski docenił osiągnięcia sportowców w 2020 roku poprzez przyznanie im stypendiów sportowych. Wśród nagrodzonych znalazło się dwóch reprezentantów  Łukowa. Oba stypendia trafią do podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji pięściarskiej ŁKS Orlęta Łuków- Aleksandry Michalak i Martyny Czerepińskiej, które są medalistkami Mistrzostw Polski Juniorek w boksie. Ola otrzyma stypendium w wysokości 250 zł miesięcznie, a Martyna w kwocie 200 zł.

Ze zrozumiałych względów w tym roku nie będzie oficjalnej uroczystości z udziałem sportowców. Symboliczne przekazanie przez Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego decyzji stypendialnych reprezentantom Stypendystów odbędzie się na konferencji  w formie online w dniu 15 kwietnia 2021 r. o godzinie 12.00 i będzie można ją obejrzeć na profilu Facebook Urzędu Marszałkowskiego: https://pl-pl.facebook.com/urzadmarszalkowski.lubelskie/ oraz https://pl-pl.facebook.com/LubelskiePL.

 

Informacja: Zenon Pawlikowski