Koncert Noworoczny Uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Łukowie

W dniu 14 stycznia 2019r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego  w Łukowie odbył się Koncert Noworoczny Uczniów  Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza w Łukowie.

Podczas koncertu zaprezentowali się najzdolniejsi uczniowie, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce i z powodzeniem występują na różnorodnych konkursach muzycznych. Po koncercie odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby szkoły. Od września ubiegłego roku Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Mieczysława Karłowicza mieści się na drugim piętrze w budynku po I LO. Termomodernizację budynku sfinansowano ze środków unijnych, a nowy sprzęt dla szkoły zakupił organ prowadzący czyli Centrum Edukacji Artystycznej, działające z ramienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele samorządu Powiatu Łukowskiego: Starosta Łukowski – Dariusz Szustek, Przewodniczący Rady Powiatu – Karol Ciołek, Wicestarosta – Janusz Kozioł, Sekretarz Powiatu – Jerzy Siwiec.