Finał powiatowy w koszykówce chłopców

rpt

PSZS w Łukowie 9 marca 2019r. był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w koszykówce chłopców szkół podstawowych w kategorii IMS. Zawody były rozgrywane na hali sportowej  I LO w Łukowie.

Na szczeblu powiatowym rywalizowały cztery drużyny: SP Gręzówka, SP Zalesie, SP 4 Łuków, SP Huta Dąbrowa. Zespoły grały systemem pucharowym. W wyniku losowania utworzono pary półfinałowe.

Wyniki meczów:

Półfinały

SP Zalesie – SP Gręzówka  21 : 1

SP Huta Dąbrowa – SP 4 Łuków  33 : 27

Finały

Mecz o III miejsce

SP Gręzówka – SP 4 Łuków  29 : 32

Mecz o I miejsce

SP Zalesie – SP Huta Dąbrowa  14 : 24

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Huta Dabrowa – OP  GRZEGORZ CZERNIEC

Skład zwycięskiej drużyny

Jaworski Cezary, Koślacz Przemysław, Nowek Cezary, Pacek Oliwier, Pielaszkiewicz Dominik, Suska Jaku, Szewczak Jakub, Tomasz Bartosz, Tratkiewicz Adrian, Tratkiewicz Kacper, Wojda Jakub

II miejsce: SP Zalesie  –  OP PAWEŁ GRULA

III miejsce:   SP 4 Łuków – OP ADAM KAMOLA

IV miejsce: SP Gręzówka – OP PRZEMYSŁAW GRYCZKA

Drużyny które zajęły miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Pozostałe zespoły Dyplomy. SP Huta Dąbrowa będzie reprezentować Powiat Łukowski na zwodach rejonowych, które odbędą się 18 marca 2019 w Białej Podlaskiej.