Adam Gzara wicemistrzem Polski w kickboxingu

W dniach 8-10 marca 2019 roku na obiektach Centrum Sportu w Gminie Lesznowola pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w kick light (walka ciągła z dozwolonymi kopnięciami w udo).

O medale walczyło 278 zawodników z 64 klubów z całej Polski. W turnieju  wystartowało 2 zawodników łukowskiej sekcji kickboxingu KSW Łuków. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyli 2 medale. Srebrny medal wywalczył Adam Gzara (kadet młodszy 28 kg – kick light), a brązowy Oskar Dudziński (kadet młodszy- 37 kg).

Dla przypomnienia w ubiegłym roku w tych zawodach łukowscy zawodnicy zdobyli jeden medal (złoto Natalia Zarzycka, kadet starszy).

Teraz przed zawodnikami dwa tygodnie ciężkiej pracy przed startem w Węgrowie, gdzie odbędą się najważniejsze dla nich w tym roku zawody – Mistrzostwa Polski w formule light contact czyli w konkurencji w której specjalizują się kadeci z KSW Łuków.