Etap Powiatowy X Regionalnej Olimpiady o Zdrowiu Psychicznym

W dniu 10 października 2023 r. w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II Starostwa Powiatowego w Łukowie odbył się Powiatowy Etap X Regionalnej Olimpiady o Zdrowiu Psychicznym skierowany do uczniów szkół średnich pod hasłem „Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś”.  Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświatowego w Łukowie  Krzysztof Konstanty przywitał wszystkich uczestników, życząc im powodzenia i dziękując za chęć zdobywania wiedzy i wzrost świadomości w zakresie szeroko pojętego zdrowia psychicznego.

W etapie powiatowym uczestniczyło dwudziestu jeden finalistów etapu szkolnego, z siedmiu szkół średnich, tj. Zespołu Szkół Nr 1 w Łukowie, Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie, Zespołu Szkół  Nr 3 w Łukowie, Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym, Zespołu Szkół w Adamowie, Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim i IV Liceum Ogólnokształcącego  w Łukowie. Koordynatorem powiatowym olimpiady jest Pani Małgorzata Głuchowska inspektor w Powiatowym Zespole Oświatowym w Łukowie.

I miejsce zajęła Oliwia Wiącek, uczennica Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie,

II miejsce zajęła Izabela Kisiel, uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie,

III miejsce zajęła Gabriela Soćko, uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie.

Nagrody ufundowane przez Powiat Łukowski uczestnikom olimpiady oraz ich opiekunom wręczył Sekretarz Powiatu Jerzy Siwiec, dziękując za udział i życząc powodzenia finalistom w etapie regionalnym.

Zwycięzcy etapu powiatowego będą reprezentować Powiat Łukowski w etapie regionalnym, który odbędzie się w dniu 26  października 2023 r. godz. 11.00 w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.