Życzenia z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Podczas dzisiejszej Sesji Rady Powiatu Przewodniczący Rady – Karol Ciołek oraz Starosta Łukowski – Dariusz Szustek na ręce Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Stanisława Pucha oraz Kierownika Centrum Aktywizacji Zawodowej Danuty Bosek złożyli życzenia i wyrazy uznania dla Pracowników Powiatowego Urzędu Pracy  w Łukowie z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Realizowane przez PUP  zadania z zakresu polityki rynku pracy są istotne  i bardzo ważne. To Urząd Pracy koordynuje działania licznych programów, dzięki którym obniża się stopa bezrobocia na łukowskim rynku pracy,  a przedsiębiorcy i osoby poszukujące pracy, mogą skorzystać z dostępnych dla nich programów, aktywizujących lokalny rynek pracy.