Komunikat z XLVIII sesji Rady Powiatu Łukowskiego

Rada Powiatu Łukowskiego

KOMUNIKAT

W dniu 2 lutego 2023 r. o godz. 11:00 odbyła się XLVIII sesja Rady Powiatu Łukowskiego.

Rada Powiatu podjęła następujące uchwały:

• w sprawie przyjęcia przez Powiat Łukowski zadań z zakresu administracji rządowej.
  • zmieniającą uchwałę w sprawie ustalenia Regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe zasady przyznawania i wypłacania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia zasadniczego i innych składników wynagrodzenia oraz wysokość nagród dla nauczycieli.
  • w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości stanowiących własność Powiatu Łukowskiego.
  • w sprawie uzupełnienia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Łukowskiego.
  • w sprawie uzupełnienia składu osobowego Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Łukowskiego
  • w sprawie zmian budżetu Powiatu Łukowskiego na 2023 rok.
  • w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łukowskiego.

Ponadto Rada Powiatu przyjęła:

• informację Starosty z działalności Zarządu Powiatu Łukowskiego.
  • informację o działaniach podejmowanych w związku z promocją Powiatu Łukowskiego oraz o realizacji i skutkach umów i porozumień zawartych przez Powiat Łukowski w 2022 r.
  • sprawozdania z pracy stałych Komisji Rady Powiatu i Komisji Rewizyjnej za 2022 rok.
  • sprawozdanie Starosty Łukowskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2022 r.
  • Obwieszczenie w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Łukowskiego.

Przewodniczący Rady
– Karol Ciołek –