Zawodnicy KSW Łuków wywalczyli 10 medali w Warszawie

W dniach 11-12 września 2021 roku na obiektach warszawskiego AWF pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w formule pointfighting oraz Puchar Polski Kadetów w formule kick light.

O medale walczyło blisko 240 zawodników z 40 klubów. W turnieju wystartowali zawodnicy z łukowskiej sekcji kickboxingu KSW Łuków. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego spisali się bardzo dobrze zdobywając aż 10 medali, w tym 2 złote. Mistrzami Mazowsza zostali Mikołaj Domański i Antoni Domański, srebrne medale zdobyli Maksymilian Kondracki i Borys Kaczorowski, a brązowe krążki wywalczyli i Dominika Skomorowska, Róża Zaniewicz, Maja Radomyska, Filip Cygan i Paweł Posiadała. W Pucharze Polski brązowy medal zdobył Oskar Dudziński.

Informacja: Zenon Pawlikowski