XXIII Ogólnopolskie Biegi „Grzmią pod Stoczkiem armaty”

18 lutego br. odbyły się XXIII Ogólnopolskie Biegi „Grzmią pod Stoczkiem armaty”. Honorowy Patronat nad imprezą objął Starosta Łukowski Dariusz Szustek.

Biegi w Stoczku Łukowskim  to impreza z tradycją, która na trwałe wpisana jest w kalendarz imprez biegowych organizowanych w Polsce. Przyrost liczby uczestników pokazuje, że popularność tej imprezy wzrasta i istnieje realna potrzeba jej organizacji. W tegorocznym biegu udział wzięło 175 biegaczy i kijkarzy.  Ogólnopolskie Biegi „Grzmią pod Stoczkiem armaty” jest imprezą nie tylko sportowo – rekreacyjną, ale również  elementem promocyjnym miasta, powiatu oraz całego województwa lubelskiego.

Organizatorami biegów byli: Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim, LKS „DWERNICKI” Stoczek Łukowski, Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Starosta Łukowski Dariusz Szustek.

Zdjęcia: Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim