Podziękowanie dla Mieszkańców Powiatu Łukowskiego za pomoc udzieloną Ukrainie

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Łukowskiego

Dzisiaj mija już rok od napaści Rosji na Ukrainę. Składamy Państwu serdeczne podziękowanie za okazane serce i ogromne zaangażowanie w organizację pomocy na rzecz poszkodowanym w konflikcie zbrojnym na Ukrainie. Dziękujemy wszystkim indywidualnym Darczyńcom, firmom, przedsiębiorcom za ofiarowaną pomoc rzeczową i finansową, za udzielenie schronienie w swoich domach.

Tak bardzo potrzebna i oczekiwana pomoc trafiła do osób uciekających przed wojną, które znalazły schronienie w wielu miejscach na terenie Powiatu Łukowskiego.

Przy tej okazji kierujemy również szczególne podziękowanie do wszystkich ochotników, którzy poświęcili swój czas i siły na rzecz udzielanej pomocy na terenie Powiatu. Dziękujemy również za pomoc mieszkańcom, radnym, pracownikom urzędów, jednostek organizacyjnych Powiatu oraz Druhom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Niestety wojna trwa i musimy wspierać Naród Ukraiński aż do zwycięskiego końca.

Dziękując za Państwa ofiarność i współpracę, pozostajemy z wyrazami szacunku

Starosta Dariusz Szustek
wraz z Zarządem Powiatu Łukowskiego