Wakacyjny turniejowy piłkarski maraton w Hucie Dąbrowie

Po raz pierwszy w historii na terenie Powiatu Łukowskiego w Gminie Krzywda odbędą się rozgrywki piłkarskie o Puchary Wójta, Starosty i Marszałka, dodatkowo wznowiony zostanie turniej o Puchar Lata Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Łukowie.

Głównym pomysłodawca i organizatorem turniejów będzie KS AR-TIG Huta Dąbrowa, dzięki staraniom Prezesa Klubu Grzegorza Osiala i pozyskanym środkom zewnętrznym m.in.:
z Powiatu Łukowskiego, Województwa Lubelskiego oraz wsparciu Wójta Gminy Krzywda uczestnicy turniejów zagrają w nich bez żadnych opłat. Wszyscy piłkarze otrzymają pamiątkowe medale, najlepsze drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy puchary i nagrody rzeczowe.

Pilarski maraton przedstawia się następująco:

1. 24 czerwca na rozpoczęcie wakacji dzieci z rocznika 2010 i młodsi oraz 2008 i młodsi spotkają się w zmaganiach o Puchar Starosty Łukowskiego Dariusza Szustka.
  2. 29 lipca w połowie wakacji te same roczniki powalczą o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego
  3. 30 lipca drużyny z Powiatu Łukowskiego z klas B, A oraz Okręgówki zagrają u Puchar Lata 2023 Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Łukowie
  4. 5 sierpnia na zakończenie turniejowych rozgrywek Oldboje powalczą o Puchar Wójta Gminy Krzywda Krzysztofa Wardy.

Szczegóły poszczególnych turniejów już wkrótce.