V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków

W dniu 02.02.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. G. Piramowicza w Łukowie  Dziecięca Akademia Futbolu „DAF” zorganizowała V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków dla dzieci z rocznika 2009.W turnieju udział wzięło 10 zespołów: trzy drużyny wystawił DAF Łuków, Wektra Zbuczyn, Żaki Adamów, Naprzód Skórzec, Ruch Ryki, Olimp Stok Lacki,  AP TOP 54 Biała Podlaska, SEMP Pogoń Siedlce.

W półfinale spotkały się zespoły

Naprzód Skórzec – Olimp Stok Lacki 2 : 1

DAF I Łuków – Żaki Adamów 2 : 2  rzuty karne ( 1:3)

W meczu o 3 miejsce zagrały zespoły

DAF I Łuków – Olimp Stok Lacki 0 : 2

w finale spotkały się zespoły:

Żaki Adamów – Olimp Stok Lacki 0 – 2

Końcowa klasyfikacja turnieju:

10. DAF III Łuków

9. DAF II Łuków

8. Ruch Ryki

7. Wektra Zbuczyn

6. AP TOP 54 Biała Podlaska

5. SEMP Siedlce

4. DAF I Łuków

3. Olimp Stok Lacki

2. Naprzód Skórzec

1. Żaki Adamów

W turnieju  wyróżniono czterech zawodników :

Najlepszy bramkarz:

Alan Mioduchowski (Żaki Adamów)

Najlepszy Obrońca:

Jan Choiński

Najlepszy strzelec:

Kacper Paciorek(DAF I Łuków)

Najlepszy zawodnik:

Igor Prachnio ( Naprzód Skórzec)

Drużynę Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” w V Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków reprezentowali:

DAF I: Krzysztof Grzyb, Adrian Soćko, Gabriel Ksok, Kacper Paciorek, Igor Rudź, Igor Ciołek

DAF II: Michał Rodak, Marcel Gregorowicz, Dawid Koryciński, Dawid Kryczka, Hubert Rudź, Piotr Filutowski

DAFR III: Mateusz Wiąckiewicz, Igor Rogalski, Gabriel Wasilewski, Krystian Śledź, Maciej Świderski, Borys Kruger, Sebastian Kamecki

Trenerami  rocznika 2009 jest Krzysztof Kierych

Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i imienne dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy nagrody rzeczowe. Wszystkie zespoły otrzymały puchary.

Rodzice Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju. Nagrody wręczali Piotr Płudowski Burmistrz Miasta Łuków, Ryszard Smolarz Radny Rady Miasta Łuków, Krzysztof Okliński Przewodniczący Rady Miasta Łuków, Przemysław Suchodolski Wiceprzewodniczący Rady Miasta Łuków, Maciej Nurzyński Radny Rady Miasta Łuków i Przemysław Wereszczyński Radny Rady Miasta Łuków i organizator wszystkich czterech Turniejów o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Zarząd Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” dziękuje Panu Burmistrzowi Miasta Łuków Piotrowi Płudowskiemu, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr.1 im. ks. Grzegorza Piramowicza Panu Karolowi Ciołkowi, oraz rodzicom z Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” za pomoc w organizacji turnieju.