V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków rocznik 2010

W dniu 19.01.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. G. Piramowicza i Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks.Stanisława Konarskiego w Łukowie Dziecięca Akademia Futbolu „DAF”  zorganizowała V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków dla dzieci z rocznika 2010.

W turnieju udział wzięło 12 zespołów: Trzy drużyny wystawił DAF Łuków , dwie drużyny Amplus Łuków, SEMP Siedlce, po jednej RED Sielczyk, Bambini Ryki, Dwernicki Stoczek Łukowski, UKS Dębe Wielkie, AP Champion Biała Podlaska .

Wyniki turnieju:

12.Bambini Ryki

11.RED Sielczyk

10.DAF III Łuków

9.SEMP II Siedlce

8.AMPlus II Łuków

7.Dwernicki Stoczek Łukowski

6.AP Champion Biała Podlaska

5.DAF I Łuków

4.SEMP I Siedlce

3.AMPlus I Łuków

2.DAF II Łuków

1.UKS Dębe Wielkie

Wyróżnienia otrzymali:

Najlepszy bramkarz:

Maciej Sieradzak (UKS Dębe Wielkie)

Najlepszy Obrońca:

Marek Żądełek (AMPlus I Łuków)

Najlepszy strzelec:

Mikołaj Kowalczyk(DAF II Łuków)

Najlepszy zawodnik:

Filip Żochowski (SEMP I Siedlce)

Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i imienne dyplomy ,a wyróżnieni zawodnicy nagrody rzeczowe. Wszystkie zespoły otrzymały puchary.

Nagrody wręczali Piotr Płudowski Burmistrz  Miasta Łuków, Ryszard Smolarz Radny Rady Miasta Łuków , Arkadiusz Pogonowski Radny Rady Miasta Łuków.