Sparingi na łukowskim ringu

W dniu 16.03.2021 r.  w Sali gimnastycznej  Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie odbyły się sparingi pięściarskie zawodników z Łukowa, Lublina i Łęcznej.

Wszyscy bokserzy, którzy walczyli na łukowskim ringu reprezentują kluby zrzeszone w Lubelskim Okręgowym Związku Bokserskim  tj. podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego – ŁKS Orlęta Łuków, a zawodnicy prowadzeni przez trenera Pawła Berejowskiego – Berej Boxing Lublin i MGKS Gwarek Łęczna. Łukowski szkoleniowiec do sparingów wystawił nw. zawodników :  seniorzy: Aleksandra Michalak, Kinga Komorowska, Maciej Mościcki, juniorzy: Martyna Czerepińska, Natalia Zarzycka, Bartosz Prusinowski, Kacper Brzozowski,  kadetka: Dominika Kondracka, młodzik: Oskar Dudziński. Trener Paweł Berejowski przywiózł  ze sobą silny skład na czele z. wicemistrzynią Europy Weroniką Bochen.

„Sparingi to bardzo ważny element treningu bokserskiego, szczególnie w okresie przygotowań do zawodów – podsumowuje spotkanie w Łukowie trener Zenon Pawlikowski. I dodaje: – Cieszymy się, że mogliśmy stoczyć walki z tak wymagającymi przeciwnikami i na pewno będziemy kontynuować współpracę w tym zakresie z trenerem Pawłem Berejowskim i innym szkoleniowcami”- podsumował trener.