Puchar Starosty Łukowskiego już za nami

Puchar Starosty

W Hucie Dąbrowie do walki na dwóch boiskach 24 czerwca br. o trofeum Starosty Łukowskiego stanęło 10 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych 2012 i 2008. Po emocjonujących pojedynkach, co warto podkreślić grze fair play końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

Rocznik 2012 i młodsi:

1. UKS Legion Grabów Szlachecki
  2. Piekiełko Przykwa
  3. Unia Krzywda
  4. KS AR-TIG Huta Dąbrowa
  5. Szkółka PZPN KS AR-TIG

Najlepszy zawodnik: Garbus Roksana – UKS Grabów Szlachecki
Najlepszy Bramkarz Bernaś Maciej – KS AR – TIG Huta Dąbrowa

Rocznik 2008 i młodsi

1. Żaki Adamów All Stars
  2. Mazowsze Stężyca
  3. Amator Leopoldów
  4. KS AR-TIG Huta Dabrowa
  5. UKS Sarnów

Najlepszy zawodnik – Piskorz Kacper – Żaki Adamów All Stars
Najlepszy Bramkarz – Mioduchowski Alan – Żaki Adamów All Stars
Turniej sędziowali: Krystian Wojda, Maciej Izdebski Radosław Białach – KS ZPN Lubelski.

Piłkarskie zmagania osobiście obserwował Starosta Łukowski Dariusz Szustek, który wspólnie z Wójtem Gminy Krzywda Krzysztofem Wardą, Prezesem KS AR-TIG Grzegorzem Osial oraz wychowankiem klubu z Huty Miłoszem Packiem reprezentującym w nowym sezonie barwy MKS Podlasie Biała Podlaska wręczyli wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale, drużynom puchary a najlepszym zawodnikom nagrody rzeczowe ufundowane przez Pizzerię Piekiełko i sklep Topaz Expres.

Wójt Krzysztof Warda ufundował najlepszym zawodnikom i bramkarzom koszulki sportowe.  Na zakończenie turnieju po rozdaniu pucharów, medali i nagród oraz zjedzeniu smacznej pizzy Starosta zaprosił wszystkich za rok na następne pucharowe zmagania. Miłą niespodziankę miał bramkarz KS AR-TIG Maciej Bernaś, gdzie na jego urodzinach podpis na pamiątkowej piłce złożyli i zaśpiewali 100 lat oprócz zawodników – Starosta Dariusz Szustek

i Wójt Krzysztof Warda. Starosta przekazał również na ręce Prezesa KS AR-TIG patriotyczne koszulki techniczne dla wszystkich zawodników klubu.

Kolejny turniej tym razem o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego w tych samych rocznikach odbędzie się 29 lipca zapraszamy do udziału. Udział jest bezpłatny.