Zarząd Powiatu Łukowskiego z wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu za 2022 rok

wotum zaufania

Podczas LVI sesji Rady Powiatu Łukowskiego, która odbyła się 19 czerwca br. Zarząd Powiatu Łukowskiego przedstawił raport o stanie Powiatu obejmujący podsumowanie działalności Zarządu Powiatu w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał rady powiatu i budżetu. Rada Powiatu Łukowskiego rozpatrzyła raport udzielając Zarządowi Powiatu Łukowskiego wotum zaufania, uzyskując 18 głosów za, 5 wstrzymujących, 0 głosów przeciw.

Po zatwierdzeniu sprawozdania finansowego budżetu Powiatu wraz ze sprawozdaniem Zarządu Powiatu Łukowskiego z wykonania budżetu za 2022 rok, Rada Powiatu Łukowskiego podjęła uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu Łukowskiego.

Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu świadczy o słuszności podejmowanych decyzji, które mają służyć wspólnemu dobru, dla wszystkich mieszkańców.