Podziękowania dla Pani Marzeny Miazek – Banach

Podczas sesji Rady Powiatu Łukowskiego Starosta Łukowski Dariusz Szustek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Łukowskiego Karol Ciołek wręczyli podziękowania Pani Marzenie Miazek – Banach nauczycielowi w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Łukowie za zajęcie I miejsca w konkursie „Nasz projekt eTwinning 2021” pod nazwą SPACE CAFE  w kategorii projekt dla uczniów w wieku  16-19 lat.

Projekt miał na celu promocję najlepszych międzynarodowych projektów eTwinning zrealizowanych z udziałem polskim nauczycieli. Praca i działania realizowane w projekcie w ramach europejskiej współpracy szkół, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych, zostały uznane przez jury konkursu za szczególnie oryginalne i nowatorskie w skali krajowej. Stosowane inicjatywy edukacyjne są przykładem dobrej praktyki, wartej upowszechniania zarówno w kraju, jak i za granicą.