Podsumowanie Finału Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Ręcznej

19 i 20 marca br. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych. W Obu kategoriach zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie.

W kategorii dziewcząt rywalizowały 4 drużyny: SP 5 Łuków, SP Zalesie, SP 1 Łuków, SP Stanin. Zawody były rozgrywane system ,,każdy z każdym”. Szczypiornistki z ,,Jedynki” pokonały wszystkie ekipy występujące na turnieju. Podopieczne Ewy Czerkas  zajmując I miejsce awansowały do finału rejonowego, który odbędzie się 29 marca  w Białej Podlaskiej.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1.  SP 1 Łuków  – OP. EWA CZERKAS
  2. SP SP 5 Łuków – OP. AGNIESZKA SAPIERZYŃSKA
  3. SP Zalesie– OP. GRZEGORZ RYCHTA
  4. SP Stanin – OP. JOANNA SMYK

Dzień później rywalizowali chłopcy. W tej kategorii  wystąpiły również cztery drużyny: SP Stanin, SP Czerśl, SP Zalesie, SP 1 Łuków. Zawody były rozgrywane system ,,każdy z każdym”. Drużyna z ,,Jedynki” pod kierownictwem Artura Paszkiewicza również okazała się najlepsza, wygrywając wszystkie mecze i awansowała do finału rejonowego, który obędzie się 28 marca w Białej Podlaskiej.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1.   SP 1 Łuków  – OP. ARTUR PASZKIEWICZ