Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Siatkowej

Dnia 7 i 12 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr  5 w Łukowie obyły się Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców klas czwartych.

W obu kategoriach triumfowała Szkoła Podstawowa w Strzyżewie, która od kilku lat jest nie pokonana w naszym powiecie. Również  w rozgrywkach  klas VII – VIII, które miały miejsce na przełomie lutego  Strzyżew okazał się najlepszy w obu kategoriach.

Wyniki kategorii dziewcząt 07.03.2019

W tej kategorii startowało 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.  Po rozegranych meczach kolejność w grupach była następująca:

Kolejność w grupie A: 1m. SP Strzyżew, 2m. SP5 Łuków, 3m. SP4 Łuków

Kolejność w grupie B:  1m. SP Stara Prawda, 2m. SP Gołaszyn, 3m. SP Wojcieszków

Następnie rozegrano mecze półfinałowe i finałowe.

Półfinały

1) SP Strzyżew – SP Gołaszyn 2:0 (25:14, 25:19)

2) SP5 Łuków – SP Stara Prawda 2:0 (25:22, 25:12)

Mecz o 3 miejsce

SP Stara Prawda – SP Gołaszyn 0:2 (20:25, 22:25)

Mecz o 1 miejsce

SP5 Łuków – SP Strzyżew 0:2 (8:25, 23:25)

Klasyfikacja końcowa Finału Powiatowego Łukowskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt kl “4”

1. SP Strzyżew
  2. SP5 Łuków
  3. SP Gołaszyn
  4. SP Stara Prawda

5-6. SP4 Łuków

5-6. SP Wojcieszków

Drużyny które zajęły miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Pozostałe zespoły Dyplomy. SP w Strzyżewie będzie reprezentować powiat łukowski na zwodach rejonowych, które odbędą się 15 marca 2019 w Białej Podlaskiej.

Wyniki kategorii chłopców 12.03.2019

1m. SP Strzyżew, 2m. SP Stoczek Łuk., 3m. SP Stara Prawda, 4m. SP Adamów

1. SP Aleksandrów, 2m. SP Okrzeja, 3m. SP Stanin, 4m. SP4 Łuków

Półfinały:

1) SP Strzyżew – SP Okrzeja 2:0 (21:18. 21:12)

2) SP Stoczek Łuk – SP Aleksandrów 2:0 (21:13, 21:12)

SP Aleksandrów – SP Okrzeja 0:2    (20:22, 16:21)

SP Strzyżew – SP Stoczek Łuk. 2:0 (21:12, 24:22)