Konsultacje Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu na Ziemi Łukowskiej

Kadra Pointfighting

20.06.2020 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie odbyły się konsultacje szkoleniowe kadrowiczów Polskiego Związku Kickboxingu, reprezentantów PZKB w formule pointfighting, które poprowadził trener Zenon Pawlikowski. W treningach wzięli udział zawodnicy ze ścisłej kadry oraz pretendenci do kadry na przypadającew listopadzie tego roku Mistrzostwa Świata (Belgrad- Serbia). W konsultacjach uczestniczyli reprezentanci klubów:  Wołomińskie Centrum Sztuk Walki ,Sfinks Węgrów, X Fight Piaseczno,  BKS Tiger Łomża, KS Dragon sekcja Gorzów Wielkopolski, Klub Sportowy Orient Częstochowa i  KSW Łuków. Akcja szkoleniowa objęta była patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, a jej współorganizatorem był KSW Łuków działający w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region”.

Informacja: Zenon Pawlikowski