Klub Sportowy AR-TIG Huta Dąbrowa w Zakopanem

Zakopane Camp 2022 – udany początek wakacji dzieci na obozie sportowo – rekreacyjnym zorganizowanym przez KS AR-TIG Huta Dąbrowa w dniach 25-28 czerwiec 2022 r. dzięki pozyskanym środkom z Powiatu Łukowskiego i Gminy Krzywda uczestnicy obozu, dla których był to pierwszy samodzielny wyjazd z noclegiem poza domem, przeżyli te kilka bardzo intensywnie.

Spływ przełomem Dunajca, rejs po Jeziorze Czorsztyńskim i zwiedzanie Zamku Dunajec w Niedzicy rozpoczęło kilkudniową eskapadę. Codzienne gry i zabawy sportowe, edukacyjne i profilaktyczne na ośrodku i na boiskach pod Giewontem, wycieczki górskie, wizyta u Kamila Stocha w Kamilandzie, skocznia Wielka Krokiew, zabawa i edukacja w Iluzja Park Zakopane, rekreacja i zawody na Termach Chochołów.
W drodze powrotnej spotkanie z „żywą historią” Krakowa w Rynku Podziemnym Krakowa i neandertalczykiem i bogami Egiptu w Muzeum Archeologicznym i oczywiście Wawel, wizyta w Smoczej Jamie i bliskie spotkanie ze Smokiem Wawelskim.