I Gminny Bieg Leśny w Popławach

I Gminy Bieg Leśny

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Trzebieszowie zapraszają do udziału w I Gminnym Biegu Leśnym w Popławach. Patronat nad imprezą objął wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis.

Dla uczestników przygotowano trzy dystanse:

– 5 kilometrów – bieg, kategoria OPEN (wszyscy chętni);

– 2,5 kilometra – nordic walking, kategoria OPEN (wszyscy chętni);

– 250 metrów – trasa ,,wokół oczka”, kategoria DZIECI (dwa starty: wiek 0-6 i wiek 7-12).

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pamiątkowe medale. Ponadto najlepsi zawodnicy w swoich dystansach otrzymają statuetki oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, a także przyjazną i sportową atmosferę. Co istotne udział w biegach jest bezpłatny. W organizację zawodów włączają się druhowie z OSP w Trzebieszowie i Popławach, a także społeczność piłkarska skupiona wokół KS Lesovia Trzebieszów.

Zgłoszenia do zawodów już trwają. Zapisać można się osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie, bądź telefonicznie pod numerem tel. 25 796 03 83.