FINAŁ REJONU BIALSKIEGO W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie 28 marca 2022 r. był organizatorem Finału Rejonu Bialskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii klas V-VI szkół podstawowych.

Szczypiornistki z ,,Jedynki” pokonały wszystkie ekipy występujące na turnieju. Podopieczne Ewy Czerkas  zajmując I miejsce awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 kwietnia  w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie.

W turnieju rywalizowało 5 drużyn: SP 1 Łuków, SP Ulan-Majorat, SP 3 Biała Podlaska, SP 2 Międzyrzec Podlaski, SP Kodeniec.

Wyniki końcowe Finału Rejonu Bialskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt 2022:

1.  Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie – 16 pkt. opiekun Ewa Czerkas
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej – 15 pkt. opiekun Kinga Dylaweska
  3. Szkoła Podstawowa w Ulanie – Majorat – pkt. 14 opiekun Wiesław Zienkiewicz
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim – 13 pkt. opiekun Bernadeta Iwanejko
  5. Szkoła Podstawowa w Kodeńcu – 12 pkt opiekun Tomasz Golecki

Wyniki meczów w grupach:

• 1 – 2 SP 1 Łuków   –    SP Kodeniec (7 : 2)  16 : 3
  • 4 – 5 SP  3 Biała Podlaska   –    SP 2 Międzyrzec Podlaski   (7 : 2) 12 : 6
  • 2 – 3 SP Kodeniec  –    SP Ulan-Majorat   (5 : 4)   9 : 9
  • 3 – 1 SP Ulan-Majorat   –    SP 1 Łuków  (0 : 5)   3 : 13

Puchary i dyplomy finansował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie.

Gratulujemy zwycięstwa dziewczętom z łukowskiej “Jedynki”, opiekunowi Pani Ewie Czerkas i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim!!!

Inf. i zdjęcie : Marcin Grzeczyński – PSZS w Łukowie