Finał Powiatu Łukowskiego w szachach drużynowych

PSZS w Łukowie 18 listopada 2022r. był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w szachach drużynowych szkół podstawowych w kategorii IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  ( kl. VII-VIII ).  Zawody były rozgrywane na sali sportowej   w Gręzówce.

Na szczeblu powiatowym w kategorii dzieci starszych  rywalizowały dwa zespoły: SP Zastawie  i SP Aleksandrowie.

Wynik meczu

SP Zastawie – SP  Aleksandrów 1,5 : 2,5

O wygranej zdecydowały punkty małe, które były na korzyść Szkoły Podstawowej  w Aleksandrowie.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce  SP Aleksandrów– OP.  Marek Zabłocki

II miejsce  SP Zastawie – OP. Wojciech Góral

Drużyny które zajęły miejsca I-II otrzymały pamiątkowe puchary, statuetki, medale i dyplomy. SP w Aleksandrowie będzie reprezentować powiat łukowski na zwodach wojewódzkich.

PSZS w Łukowie 18 LISTOPADA 2022r. był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego  w szachach drużynowych szkół podstawowych w kategorii  IGRZYSKA DZIECI 2010 ( kl. V-VI ) Zawody były rozgrywane na sali sportowej w Gręzówce.

Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny szachowej powiatu łukowskiego przystąpiły cztery zespoły:  SP Gręzówka,  SP Zastawie, SP Aleksandrowie, SP Okrzeja. Zespoły grały systemem ,,każdy z każdym’’.

Wyniki meczów:

SP Gręzówka – SP Aleksandrów  4 : 0

SP Okrzeja – SP Zastawie  1 : 3

SP Gręzówka  – SP  Zastawie 3 : 1

SP Aleksandrów – SP  Okrzeja 2 : 2

SP Gręzówka  – SP Okrzeja  2 : 2

SP Zastawie – SP  Aleksandrów 3 : 1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce  SP Gręzówce – OP Krzysztof Sulej 9 pkt.

II miejsce  SP  Zastawie – OP Wojciech Góral  7 pkt.

III miejsce  SP Okrzeja –  OP Kamila Komar  5 pkt.

IV miejsce  SP Aleksandrów – OP Marek Zabłocki  3 pkt.

Drużyny które zajęły miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary, statuetki, medale i dyplomy. Pozostałe zespoły pamiątkowe dyplomy. SP w Gręzówce będzie reprezentować powiat łukowski na zwodach wojewódzkich, które odbędą się w Zamościu 6 grudnia 2022.

Informacja: Marcin Grzeczyński PSZS w Łukowie