Dudziński najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski

Wspaniały wynik uzyskali podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący KSW Łuków na rozgrywanych w dniach 31 marca-2 kwietnia w Stębarku pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w formule full contact. Turniejowe zmagania zakończyły się wywalczeniem  5 medali, w tym zdobyciem 3 mistrzowskich tytułów przez Dominikę Kondracką, Oskara Dudzińskiego i Konrada Zaniewicza,  srebrnego medalu przez Jakuba Bobra oraz brązowego krążka przez Bartosza Prusinowskiego.

Ponadto Oskar Dudziński został wybrany najlepszym zawodnikiem w kategorii juniorów młodszych. Oskar obronił tytuł zdobyty w ubiegłym roku. Medal zdobyty w Stębarku to 5 złoty medal Mistrzostw Polski w dorobku tego utalentowanego zawodnika.

W turnieju bardzo dobre walki o wejście do strefy medalowej stoczyli Jakub Strzyżewski, Marta Pawlikowska i Kacper Wryk ale tym razem nie udało się wygrać.

W klasyfikacji generalnej KSW Łuków zajął 3 miejsce  na 57 startując klubów. To wybitny wynik w konfrontacji z najlepszymi klubami w kraju specjalizującymi się w formule full contact.

Trener Zenon Pawlikowski podsumował występ swoich zawodników  w słowach: „ W mistrzostwach nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Wywalczyli cztery finały, z których trzy wygrali. Cieszę się, że zawodnikom udało się osiągnąć szczyt formy w odpowiednim okresie. Pracujemy dalej”.

Informacja: Zenon Pawlikowski