Cztery tytuły Mistrzów Polski i aż 16 medali zawodników KSW Łuków

Reprezentanci KSW Łuków po raz kolejny potwierdzili swoją przynależność do czołówki polskiego kickboxingu w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych. Na rozegranych w ostatni weekend w Bałtowie mistrzostwach kraju zdobyli cztery tytuły mistrzowskie w formule pointfighting i light contact.

W dniach 2-4 czerwca 2023 roku w Bałtowie pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w formule light contact i pointfighting oraz Mistrzostwa Polski Dzieci w formule pointfighting. O medale walczyło 555 zawodników z  57 klubów. W turnieju  bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu  KSW Łuków. Zdobyli aż 16 medali, w tym 4 złote. Mistrzami Polski zostali: Maja Radomyska, Julia Kondracka, Nikodem Gurdziel i Jakub Oponowicz, srebrne medale wywalczyli :Karolina Gajownik, Maja Mucha, Róża  Zaniewicz, Borys Kaczorowski, Kacper Bartosiewicz, Dominik Domżalski, a brązowe:, Julia Domżalska, Nikola Rosa, Alan Rosa, Michał Gajownik, Sebastian Czerski i Alex Siekierzyński.

Opinia trenera- turniej rozegrany po raz piąty na terenie  Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego- Jura Park okazał się bardzo dobrym pomysłem. Do mistrzostw w Bałtowie młodzi łukowscy zawodnicy przygotowywali się cały rok i trzeba przyznać zrobili to bardzo solidnie. Na zawodach walczyli ambitnie. Zdobyli 16 medali, wywalczyli cztery tytuły mistrzowskie. Niektórzy otrzymają wkrótce powołania do kadry i  szansę na dołączenie do grupy przygotowującej się do udziału w mistrzostwach Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Stambule (Turcja).