PODSUMOWANIE AKCJI „ZADBAJ O ZDROWIE” NA TERENIE POWIATU ŁUKOWSKIEGO
Z inicjatywy Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki, na terenie województwa lubelskiego prowadzona jest akcja informacyjno-edukacyjna “Zadbaj o zdrowie”. Jej ważnym elementem są szczepienia profilaktyczne. Akcja będzie kontynuowana do końca sierpnia 2021 r. [więcej …]
